Kominiarka strażacka barierowa EagleFR P-BLOK

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 249,00 zł 249.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Eagle FR P-BLOK

Najlepsza w swojej kategorii, kominiarka strażacka z barierą, chroniąca przed przenikaniem rakotwórczych cząstek stałych. Połączenie cech komfortu, elastyczności i ochrony, które stały się znakiem rozpoznawczym kominiarek EAGLE FR z dodatkową barierą, chroniącą skórę strażaka przed ekspozycją na niebezpieczne cząstki powodujące nowotwory, dało efekt w postaci rewolucyjnej Kominiarki P-BLOK! Niezależne testy UL potwierdziły, że Kominiarka EagleFR P-BLOK blokuje 99,9% przenikania rakotwórczych cząstek stałych (przed i po praniu) oraz jest do 50% lżejsza od kominiarek innych producentów.

 

CAŁKOWITA OCHRONA
Unikalny system membran chroni nie tylko głowę, ale także szyję na całej powierzchni kominiarki! P-BLOK gwarantuje, więc najlepszą dostępną ochronę na rynku, deklasując kominiarki, których ochrona ogranicza się tylko do niektórych stref.

 

NAJLEPSZA BARIERA

Eagle FR P-BLOK blokuje 99,9% cząstek o wielkości do 0,1 mikrona wg badań UL. Właściwości te pozostają na tym samym poziomie nawet po ponad 100 praniach! Nic nie zatrzymuje cząsteczek lepiej, niż nowe kominiarki Eagle FR P-BLOK.

 

LEKKA
Kominiarki z P-BLOK są znacznie lżejsze od innych kominiarek blokujących cząstki stałe. Swoją wagą nie odbiegają od klasycznych modeli kominiarek Eagle FR, znanych i cenionych przez polskich strażaków. Skład 100% Kermel.

 

Dlaczego strażacy powinni używać kominiarek blokujących przenikanie cząstek?

- Badania pokazują, że wchłanianie rakotwórczych cząstek stałych przez wysoce przepuszczalną skórę wokół szyi i okolicy szczęki jest tak samo istote z punktu widzenia zachorowalności na nowotwory, jak toksyny wdychane do płuc. W celu ochrony tych wrażliwych obszarów opracowano Kominiarkę barierową P-BLOK, stanowiącą skuteczną blokadę dla przenikania cząstek stałych powstających podczas pożaru.

- Tradycyjne dzianinowe kominiarki blokują tylko niewielką ilość cząstek. Podczas, gdy tradycyjne kominiarki oferują doskonałe właściwości ognioodporne, nie ograniczają się do żadnej ochrony przed toksycznymi cząsteczkami.

- Kominiarka P-BLOK została poddana testom w niezależnym i cenionym na świecie Laboratorium UL, gdzie jednoznacznie wykazano, że posiada ona najlepsze na świecie właściwości chroniące (99,9% w przypadku nawet najmniejszych cząsteczek 0,1 mikrona) , które dodatkowo pozostają całkowicie niezmienne nawet po ponad 100 praniach!
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl