RĘKAWICE OCHRONNE

Niezastąpionym elementem wyposażenia ochrony osobistej każdego strażaka są solidne, profesjonalne rękawice ochronne. Są one odporne na wpływ zarówno skrajnie wysokich, jak i skrajnie niskich temperatur, a także na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdzą się również w przypadku kontaktu z niektórymi substancjami chemicznymi oraz niebezpiecznymi przedmiotami. To niezwykle ważne podczas pracy w trudnych, często nieprzewidywalnych warunkach.

Oferowane przez nas rękawice strażackie nie tylko zapewniają maksymalną ochronę dłoni, ale też są bardzo wygodne i nie krępują ruchów. Żadne ubranie strażackie nie jest kompletne bez odpowiednio dopasowanych, specjalistycznych rękawic. Są one niezastąpione nie tylko podczas pożarów, ale i wszelkiego rodzaju akcji ratunkowych.

W zależności od konkretnego zapotrzebowania proponujemy modele pożarnicze, a także do ratownictwa technicznego. Zadbaliśmy również o to, by w naszym sklepie znalazły się funkcjonalne, solidne zaczepy taktyczne do munduru bojowego na rzep.

Rękawice HOLIK ANGEL PBI Rękawice HOLIK ANGEL PBI
Producent: Holik
Cena: 459,00 zł
zobacz więcej
Rękawice pożarnicze FHR 01 S Rękawice pożarnicze FHR 01 S
Producent: FHR
Cena: 284,01 zł
zobacz więcej
  • nowość
Rękawice Seiz Extrication Rękawice Seiz Extrication
Producent: Seiz
Cena: 240,00 zł
zobacz więcej
Rękawice Seiz Mechanic 185 Rękawice Seiz Mechanic 185
Producent: Seiz
Cena: 99,00 zł
zobacz więcej
Rękawice techniczne GLOROS T1 Rękawice techniczne GLOROS T1
Producent: Rosenbauer
Cena: 222,63 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl