Hełm Rosenbauer Heros Titan - chromowany

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 1 685,10 zł 1685.10
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Rosnebauer Heros Titan

Bezkonkurencyjny hełm na skalę światową dostępny w naszym kraju z CNBOP. Heros Titan to najchętniej kupowany hełm strażacki w Polsce. Dzięki swojej budowie, wyglądzie oraz wadze zdobywa zaufanie klientów. Przede wszystkim bardzo dobry hełm w rozsądnych pieniądzach.

 

Nowoczesność

Wpadający w oko nowoczesny design pozwala na wybranie koloru w jakim ma być hełm. Najczęściej wybierany to kolor jaskrawo-żółty, który sprawia poczucie bezpieczeństwa i widoczność na miejscu działań ratowniczych. Lekki i ergonomiczny ze względu na wagę jak i mechanizm regulacji. Regulacja odbywa się poprzez umieszczone na zewnątrz skorupy hełmu pokrętło - znane z wcześniejszych modeli. Rozwiązanie to, docenione już przez użytkowników pozwala w najłatwiejszy sposób, nawet w rękawicy dostosować hełm do każdej sytuacji - założonej kominiarki czy też maski sprzętu ochrony dróg oddechowych.

Znajdzie zastosowanie w szerokiej skali różnorodnych działań od trudnych pożarów wewnętrznych po zawody strażackie.

Nowa Generacja

Hełm strażacki Rosenbauer Heros Titan jest przedstawicielem nowej generacji hełmów pożarniczych. Oparty nie tylko o wymagania normy PN-EN443:2008, ale również nowych PN-EN 16471 oraz PN-EN 16473 dedykowanych stricte dla hełmów przeznaczonych do  działań prowadzonych w obszarach niezurbanizowanych oraz ratownictwa technicznego.

Waga hełmu to jedynie 1.3 kg!

Do hełmów Rosenbauer Heros Titan można dokupić dedykowaną latarkę do tych modeli, mocowaną na czole. Przedstawiona przez nas wersja nie zawiera tej latarki.

 

Różne warianty

- Gogle przyciemniane lub przeźroczyste

- Naklejki czerwone lub jaskrawo-zielone

- Przyłbica przeźroczysta lub metalizowana

- Szelki mocowania materiałowe lub skórzane

 

Posiada świadectwo dopuszczenia CNBOP-PIB!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl